Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Metropol dergileri

Çıktığı günden bu yana, şehrin yaşamına ayna tutan söyleşileri, sektör haberleri, iş dünyasının ve bürokrasinin etkin isimleri ile evlerimize ve iş yerlerimize konuk olan bizden bir dergi. Ekonomi, iş dünyası, aktüel haberlerin yanı sıra Türkiye’ye maal olan isimlerle yaptığı röportajları ile gündemin nabzını tutan Metropol Dergilerinde yaşadığımız şehre dair her şeyi bulmak mümkün.

Yaşadığımız kentin güzelliklerini, aynı zamanda gözden kaçırdıklarımızı bize gösteren, hatırlatan, çevremizi daha iyi tanımamıza yardımcı olan, güven kazanmış ve bu güveni ileriye taşımayı başarmış nadir dergilerden biri.

Metropol derginiz her sayısında dopdolu. Kapak konusu, sektör söyleşileri, genç iş dünyası, popüler mekanları, başarının sırrı köşesi, etkin köşe yazarları, gündem haberleri ile her sayıda farklı bir tat sunuyor.

Ulusal çapta yayın yapan dergilere rakip olacak nitelikteki görünümü ile Metropol dergisi, yerini her geçen gün sağlamlaştırıyor. Yayın hayatına başladığından bugüne Metropol dergisi, yayınlandığı kentlerin adeta bir rehberi haline geldi.

Metropol her zaman öğrenmeyi ve yenilenmeyi ilke edinmiş bir dergi olarak her sayıda farklı, ilginç konuları sizin için araştırıyor. Şehrimizde yaşananlara yabancı kalmamak ve bu kenti dolu dolu yaşayabilmek adına gelin hayatın akışına hep beraber katkıda bulunalım.